Firma "ARO" s.c. powstała w październiku 1996 roku i działa nieprzerwanie do chwili obecnej. Nasza siedziba znajduje się w Kielcach – stolicy województwa świętokrzyskiego - i tam też koncentrujemy swoją działalność, ale wykonaliśmy także wiele instalacji na terenie całego kraju (Jędrzejów, Końskie, Kraków, Lublin, Łagów, Opatów, Ostrowiec Świętokrzyski, Radom, Skarżysko Kamienna, Starachowice, Szydłowiec, Warszawa) i poza nim (Paryż).

Wdrożyliśmy systemy bezpieczeństwa o różnym stopniu skomplikowania w wielu obiektach: od prywatnych domów, przez niewielkie zakłady produkcyjne po duże obiekty przemysłowe. Wykonaliśmy wiele instalacji dla jednostek budżetowych, realizujemy zlecenia gminne, zabezpieczamy w systemy monitorowania oraz łączności hotele, uczelnie, przychodnie zdrowia, szkoły, kościoły, komisariaty policji.

Posiadamy zaświadczenia i autoryzacje na instalowanie, programowanie i konserwację urządzeń wielu producentów. Dzięki temu możemy precyzyjnie dobrać i skonfigurować system dla każdego klienta zgodnie z jego wymaganiami, poczynając od małych kilkuosobowych firm, kończąc na dużych systemach dla przedsiębiorstw i urzędów.

Wszystkie zlecone prace zostały wykonane prawidłowo i terminowo. Wobec naszej firmy nie toczą się, ani nigdy nie toczyły się żadne postępowania sądowe.

Posiadamy praktykę w wykonawstwie oraz projektowaniu:

  • systemów alarmowych
  • systemów zabezpieczających pojazdy (autoalarmy, GPS, nawigacja)
  • systemów przeciwpożarowych
  • systemów telewizji przemysłowej
  • systemów kontroli dostępu
  • instalacji domofonowych i wideodomofonowych (analogowych i cyfrowych)
  • automatyki wjazdu
  • systemów telewizyjnych (satelitarnych i naziemnych)
  • nagłośnienia obiektów przemysłowych i użytkowych
  • systemów teleinformatycznych (sieci strukturalne, centrale telefoniczne)
  • kompleksowych instalacji elektrycznych do 1 kV

Usługi, które oferujemy obejmują analizę potrzeb, określenie niezbędnych urządzeń, projekt, doradztwo, dostawę i instalację, szkolenie użytkowników i konserwację systemu.

Oferujemy urządzenia o najwyższej jakości i niezawodności gwarantujące długoletnią i bezawaryjną pracę. Mamy jednak świadomość, że nawet one mogą się zepsuć. Dlatego dużą wagę przykładamy do serwisu i konserwacji. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny instalacji wykonanych przez nas oraz przez inne firmy.

Naszym klientom proponujemy zawsze najlepszy współczynnik ceny do możliwości i jakości sytemu. Dzięki temu użytkownik nie przepłaca kupując u nas produkt, którego wszystkich funkcji nie wykorzysta. Równocześnie proponujemy zawsze system umożliwiający łatwą modyfikację w razie rozbudowy czy zmiany funkcji obiektu.
Jesteśmy firmą otwartą na nowości techniczne związane z zabezpieczeniem mienia. Poprzez udział w szkoleniach i studiowanie literatury przedmiotu na bieżąco podnosimy swoją wiedzę w zakresie ich wdrażania. Dlatego w miarę pojawiających się nowych możliwości technicznych będziemy oferować je naszym klientom.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.